Expand sidebar

Silniki elektryczne

Centrum Dystrybucji Partner Serwis jest oficjalnym partnerem i dostawcą silników elektrycznych producentów takich jak: SIEMENS, WEG, NIDEC.

Centrum Dystrybucji Partner Serwis zapewnia dostępność silników niskiego napięcia (nn) oraz średniego napięcia (SN) od mocy 0,09kW do mocy kilku megawatów. Bliska współpraca z producentami pozwala na dostawę silników pod specjalne wymagania klienta w wymaganym czasie. Silniki spełniają wszystkie wymagane normy i dyrektywy europejskie. Dodatkowo dostępne są wykonania specjalne na rynki inne niż UE – USA, Brazylia, Azja itp.

Centrum Dystrybucji Partner Serwis dostarczyło i sukcesywnie dostarcza silniki elektryczne do wszystkich gałęzi przemysłu w Polsce. Od największych zakładów produkcyjnych jak KGHM, International Paper, Michelin jak również do producentów maszyn i urządzeń (producentów pomp, wentylatorów, agregatów hydraulicznych itd).

W ofercie Centrum Dystrybucji Partner Serwis znajdują się:

Szczegółowa oferta - kontakt
W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Jacek Tadrowski
Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
506 985 698

jacek.tadrowski@grupapartner.pl

Łukasz Gross
Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
693 932 860

lukasz.gross@grupapartner.pl

Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x