Expand sidebar

UR w AM Distribution Solutions

publikacja: 17 czerwca 2013

Jak powszechnie wiadomo, działalność Partner Serwis obejmuje w dużej mierze kompleksowe utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń przemysłowych. Jednym z celów spółki jest dążenie do osiągnięcia doskonałości w rozpoznawaniu i zaspokajaniu potrzeb naszych klientów oraz zdobywanie nowych poprzez gwarancję wysokiej jakości i terminowości naszych usług.

I tak w maju 2012 roku po kilku miesiącach negocjacji Partner Serwis podpisał umowę w zakresie Utrzymania Ruchu z Arcerol Mittal Distribution w lokalizacji Gdańsk, na byłym obiekcie Centrostalu. Arcelor Mittal specjalizuje się w dystrybucji wyrobów hutniczych oraz usługach precyzyjnego cięcia i wykrawania blach. Z chwilą podpisania umowy, rozpoczął się proces tworzenia oddziału Utrzymania Ruchu na tym terenie.

Wykonujemy prace na terenie zakładów Arcerol Mittal w Gdańsku i Słupsku oraz przy współpracy z naszym oddziałem w Olsztynie w olsztyńskim Mittalu. Do głównych zadań w zakresie Utrzymania Ruchu należą: naprawa, przeglądy, konserwacja, a także  modernizacja urządzeń dźwignicowych, maszyn zbrojarskich oraz maszyn do ciecia prętów. Prowadzimy również zaopatrzenie w części zamienne do maszyn i urządzeń.

Przyszłość tego oddziału przedstawia się obiecująco. Wierzymy, że wraz z rozwojem Arcelor Mittal, rozwinie się nasza działalność . Oddział będzie dążyć do zwiększenia zasobów do obsługi klienta, a także do poszerzenia portfela klientów o firmy zewnętrzne, oferując rozwiązania indywidualne na wysokim poziomie, dzięki czemu staniemy się jeszcze bardziej konkurencyjni na rynku, szczególnie realizując kompleksowe utrzymanie ruchu zakładów przemysłowych.

 

Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x